Який перший дитячий велосипед обрати для навчання дівчат?

Здається, немає такої дитини, яка б не мріяла про велосипед, і це особливо стосується дівчат, адже для них ровер — це ще й красива річ. В той час, коли вже пора купити перший транспорт, батьки спочатку думають про безпеку під час навчання їзди. Щоб вам було простіше з цим питанням, ми пропонуємо рекомендації щодо того, як підібрати дитячий велосипед для дівчат для забезпечення правильного й ефективного навчання. 

дитячий велосипед для дівчинки купити

Рекомендації від Вествело: який дитячий велосипед вибрати для дівчинки для продуктивного навчання

Веломагазин Westvelo багато років працює на ринку тематичних товарів в Україні й має великий досвід у світі велоіндустрії. Тож якщо ви питаєте, який дитячий велосипед вибрати для дівчинки, ми впевнено кажемо, що починати навчання краще з 3-колісної моделі. 

Це ідеальне рішення завдяки особливій конструкції: такий дитячий ровер має повноцінну для стабільності кількість коліс, висота сидіння правильно розрахована, кермо знаходиться на доступному рівні для малечі, відсутні зайві елементи, й дитина завжди може зупинитися й не впасти, торкнувшись ніжками землі. Стійкість — чільна причина купити ровер 3 колісний. Адже батьки прагнуть забезпечити малечі безпеку й впевненість під час виконання перших кроків їзди. 

Щоб переконати вас, шановні батьки, пропонуємо стислий перелік корисних характеристик триколісних велосипедів для дівчат:

дитячий триколісний велосипед вест вело

 • зручна для посадки форма сидіння, можливість відрегулювати висоту, комфортний матеріал, що забезпечує м’якість;
 • ви можете вибрати модель зі спинкою — 3 колісний велосипед, купити який варто для наймолодших дівчат для відпочинку під час навчання;
 • стійке й надійне кермо з функціональними грипсами на ручках (корисно вибрати модель з регулюванням висоти, проте для початку можна замовити й простий варіант);
 • різноманіття діаметра й матеріалу коліс (наприклад, великі колеса дарують можливість легше долати більші відстані, а поліуретан чи гума — чудові матеріали, що забезпечують амортизацію);
 • відсутність гальм для мінімізації складностей процесу навчання;
 • правильно підібраний матеріал рами (що впливає на комфорт, адже дитячі 3 колісні велосипеди мають бути легкими). 

 

Сьогодні ви можете вибрати будь-який за дизайном трьох кольосний велосипед, купити який в нашому магазині вигідно й просто. Наші консультанти допоможуть визначитися з моделлю та порадять корисні додаткові аксесуари для повного забезпечення комфортного й безпечного навчання. 

3 колісний велосипед для дівчат — ідеальне рішення від надійних виробників у магазині Westvelo

Інтернет-магазин Вествело постійно доповнює свою колекцію чудових моделей, щоб кожен з батьків мав змогу купити якісний 3 колісний велосипед для дівчат з ручкою чи спинкою. Варіанти з ручкою для керування зручні для забезпечення комфорту дитини: дорослі можуть везти малечу, поки вона відпочиває, сидячи на ровері. Спинка, кошик, клаксони — корисні й красиві елементи велосипедів для дівчат, які можна вибрати у будь-якому цікавому кольорі. 

купити триколісний велосипед для дівчат на сайті вест вело

В асортименті ВестВело ви знайдете надійні комфортні моделі таких брендів:

 • Азимут;
 • Best Strike;
 • Mustang;
 • Corso;
 • Crosser. 

Всі дитячі велосипеди 3 колісні зазначених виробників ретельно перевірені нашими фахівцями, а це означає, що кожна модель каталогу Вествело надійна, якісна, безпечна для навчання. Привабливо, що ціна дитячих велосипедів в нашому магазині завжди тішить замовників з усієї України, адже ми прагнемо дарувати задоволення від корисної та якісної покупки. 

 

 

Купити дитячий велосипед в магазині Вествело — подарувати радість 

Отже, тепер ви знаєте відповідь на питання, як вибрати хороший дитячий велосипед: він має бути стабільним, стійким, що можливо завдяки 3 колесам, може доповнюватися спинкою та ручкою, а головне — це обов’язково повинна бути модель з надійних матеріалів. На сайті westvelo.com.ua вам буде зручно вибрати й купити дитячий велосипед з урахуванням уподобань і побажань. Звертайтеся до команди Вествело, щоб зробити покупку комфортною й легкою! І пам’ятайте, що дитячий ровер 3 колісний — ідеальне рішення не лише для навчання, а й для задоволення від катання впродовж тривалого часу.

keyboard_arrow_up