Підліткові велосипеди: особливості конструкції та вибір оптимального варіанту

Настав час купувати новий ровер, тому що дитина виросла? Найкраща заміна дитячої моделі — підлітковий велосипед, адже він підходить дітям приблизно від 12 років та має майже повний функціонал дорослих байків. Так, кращий підлітковий велосипед трошки простіший, це ідеальний перехід до основної моделі, а головна особливість роверів для тинейджерів — відповідний росту дитини розмір рами та коліс в поєднанні з можливістю регулювання висоти сидіння та керма.

Якщо настав час купити новий велосипед для підлітка, варто врахувати деякі характеристики, про які розповідають фахівці інтернет-магазину Вествело. Також батькам цікаво дізнатися про види відповідних роверів та корисні тонкощі, якою може бути й ціна підросткових велосипедів. Про все важливе — читайте далі.

велосипед підлітковий вествело

Найкращі велосипеди для підлітків: види роверів та рекомендації по вибору від Вествело

Часто батьки ставлять питання: які велосипеди для підлітків варто купувати та для яких цілей створені різноманітні сучасні моделі. Відповідають досвідчені фахівці веломагазину Westvelo, де зручніше можна й вибрати новий байк. Дві популярні категорії, що дуже подобаються та ідеально підходять для тинейджерів:

купити велосипед підлітковий westvelo

  • Міські велосипеди для підлітка — транспорт, який сконструйовано спеціально для комфорту під час активної їзди рівними дорогами, тобто — по населених пунктах з асфальтовим покриттям, як правило. Головні переваги таких моделей — практичність і красивий вигляд. Так, це виключно гарний дизайн, що подобається підліткам, а також простота механізмів в поєднанні зі зручністю, яка досягається завдяки багажникам, кошикам, підніжкам. Якщо треба купити велосипед підлітковий, міська модель з гладкою гумою коліс та надійними гальмами — ідеальний варіант.
  • Гірські велосипеди. Це транспорт для комфортної та безпечної їзди по складній місцевості. Ровер підлітковий гірського типу має одну чи дві системи амортизації (залежить від конкретного підвиду байків), надійні гальма, продуманий протектор гуми та потрібну для правильного розподілу зусиль кількість швидкостей. Їздити на гірських велосипедах по лісових стежках, бездоріжжю та пригорах комфортно завдяки мінімізації вібрацій. Цей транспорт підійде підліткам, які цікавляться активним проведенням часу, спортом, певним фізичним розвитком.

Це не всі моделі для підлітків, адже деякі з тинейджерів мають власні інтереси та цікавляться конкретними напрямками спорту: для таких дітей можуть підійти BMX — ровери для трюків. Проте комусь важливо мати модель, яка не займає вдома багато місця: для такого випадку ідеальний варіант — складні велосипеди підліткові, купити які зручно на сайті Вествело. Саме тут вам підкажуть, як правильно підібрати та купити ровер підлітковий без помилок:

  1. спочатку треба зрозуміти, для яких цілей тинейджер бажає мати новий ровер та на які відстані, по якій місцевості кататиметься;
  2. варто визначити параметри — зріст дитини та відповідні розміри рами;
  3. для завершення підбору моделі обов’язково зверніть увагу на розмір коліс, особливості трансмісії, тип гальм, наявність та тип амортизації.

Враховуючи зазначені характеристики та параметри, батьки можуть правильно вибрати та купити велосипед для підлітка.

 

Де та як вибрати підлітковий велосипед: Westvelo радить обирати для дітей найкраще

велосипеди підліткові купити вест вело

 

Новий велосипед підлітковий служитиме дитині кілька років завдяки можливості коригувати висоту керма та сидіння. Саме тому краще купувати якісний ровер від надійних постачальників. А де це можна зробити за кращою ціною, ви вже здогадалися: на сайті westvelo.com.ua вам підкажуть, як вибрати підлітковий велосипед відповідно побажанням та параметрам, та допоможуть заощадити бюджет. Головне — дотримуватись корисних порад та рекомендацій по вибору роверів для тинейджерів, адже вони й гарантують відсутність неочікуваних помилок.

keyboard_arrow_up