Оптовий продаж велозапчастин у Вествело: як заощадити на витратах і збільшити прибуток

Якщо ви знаходитесь у пошуках надійного постачальника велотоварів та бажаєте якісно поліпшити свій бізнес, магазин велосипедів Вестветвело радий запропонувати вам вигідні умови співпраці. Це гуртовий прямий постачальник велозапчастин, колісного транспорту та аксесуарів, а також інструментів та хімічних речовин для догляду за велосипедами. Тут можна вигідно замовити якісні велозапчастини оптом, при тому асортимент дуже широкий та різноманітний.

 

Вествело зустрічає кожного, хто бажає купити велозапчастини оптом на вигідних умов

Вествело пишається власним досвідом та працює як гуртовий постачальник з 1996 року. 95% усіх замовників залишаються постійними — а це значний показник рівня сервісу гуртовика. Якщо ви займаєтеся роздрібним продажем велотоварів, постачальник Вествело пропонує купити велозапчастини оптом та радий розповісти про себе більш детально:

велозапчастини оптом вествело

 1. багаторічний досвід на українському ринку велопродукції є дуже вагомою перевагою;
 2. магазин-склад пропонує якісні перевірені велозапчастини недорого — всі товари відповідають запитам сучасних досвідчених клієнтів, це брендова продукція, а також репліки, що давно зарекомендували себе на ринку;
 3. Westvelo уважно вислуховує кожного конкретного клієнта та пропонує унікальні умови та ціни;
 4. компанія має відмінну репутацію, що можна легко перевірити;
 5. склад велозапчастин пропонує більш ніж 5000 найменувань товарів, при тому постачальник не зупиняється на досягнутому та постійно поповнює та оновлює свій асортимент;
 6. Вествело співпрацює з найпопулярнішими українськими службами доставки (Нова Пошта, УкрПошта, Delivery, SAT) та пропонує безплатне відправлення замовлень, також постачальник може здійснити доставку запчастин для велосипедів оптом власним транспортом;
 7. для нових зацікавлених клієнтів магазин надає професійні консультації досвідчених менеджерів, які допоможуть покращити співпрацю та пропонують найліпші рішення.

Універсальність комунікаційного підходу в тому, що постачальник велотоварів оптом Westvelo з повагою ставиться до кожного замовника. Тобто в конкретному випадку тут вам, шановні клієнти, завжди ввічливо та професійно запропонують найкращі рішення на основі власних запитів. Ще одна приємна риса — пропозиції цікавих бонусів, завдяки яким саме Вествело буде найвигіднішим постачальником. Всі замовники мають окремі власні онлайн-кабінети та професійний супровід менеджерів. Постачальник дійсно надійний, а співпрацювати з ним вигідно.

Спільна співпраця гарантує поповнення точок продажу якісними запчастинами для велосипедів, збільшення ваших клієнтів, їх задоволення, що відображається на вашому прибутку.

 

Якісні деталі до велосипеда: асортимент Westvelo

запчастини для велосипедів westvelo

Клієнти Вествело залишаються постійними саме завдяки лояльності. Також роздрібні компанії, які шукають кращих постачальників та хочуть вигідно купити запчастини до спортивного велосипеда чи дитячих та підліткових моделей транспорту, можуть замовити в компанії дуже великий спектр товарів. Westvelo.com.ua пропонує за низькою ціною купити деталі до велосипеда та, власне, популярні сучасні моделі транспорту:

 • гірські, складні, шосейні, BMX та інші види — товари відомих брендів та доступні бюджетні моделі;
 • різноманіття видів дитячого транспорту — самокати, велобіги тощо;
 • розхідні матеріали, інструменти та велохімію;
 • будь-які запчастини для горного велосипеду та інших видів транспорту;
 • електро- та трюкові самокати.

Високоякісні деталі велосипеда та корисні аксесуари, які підвищують комфорт та безпечність їзди, — цікаві пропозиції для вашого бізнесу. А щоб почати співпрацю та зробити гуртове замовлення потрібних товарів, звертайтеся до менеджерів Вествело. Ваш дзвінок — перший крок до крутих результатів.

keyboard_arrow_up